środa, 16 maja 2012

Jak poznać, że On zdradza?

Podejrzewasz, że mąż Cię zdradza?
Zastanawiasz się, czy to co widzisz u swojego partnera to oznaki zdrady?
Nie wiesz jak rozpoznać zdradę?
Nie potrafisz określić, jak zachowuje się mężczyzna, kiedy zdradza?
Już wszystko rozjaśnię :)
Pewne rzeczy widać jak na dłoni. Inne mniej, ale jeśli przeczytasz poniższe wskazówki - ujrzysz sprawę w innym świetle. I zobaczysz wszystko jasno i wyraźnie. Co jest ewidentną oznaką zdrady? Wyliczmy po kolei :)

 Zdrada - jak ją rozpoznać. Oznaki:

1.Zmiana wyglądu
Nagła zmiana wyglądu. Czesał się z grzywą, teraz ma jeżyka. Albo zapuszcza włosy. Nie golił się, brodę miał i wąs, teraz gładziutki. Biegał w adidasach, teraz pantofle wkłada. T-shirty poszły w kąt, koszule firmowe nosi. Itp. itd. Ni z tego ni z owego. Podejrzane. Komuś się to musi podobać, dla kogoś to robi. Tym bardziej się dziw, jeśli wcześniej prosiłaś, by coś nosił, a on stanowczo protestował. Teraz  to nagle polubił? Na głowę upadł? Coś tu śmierdzi... Damską, nie Twoją (!) perfumą :P

2. Zmiana zainteresowań
Nagle Twój mąż zapisał się na siłownię? A może zaczął biegać? Dla kogoś dba o kondycję?A może rozpoczął naukę gry na gitarze? Czy sporty ekstremalne polubił? A może przebąkuje o wyjeździe do Indii i medytacji w pozycji kwiatu lotosu? Nieważne co wymyślił, ważne że to coś nagłego, nowego, do niego niepodobnego. Kto go tym zaraził? Znasz jakąś wielbicielkę biegania czy miłośniczkę jogi? Nie znasz? Ale on zna. Z powietrza sobie tego nie wziął. Ktoś mu podsunął te nowe pasje. Ktoś z kim jest blisko.Ciekawe jak blisko? :P


3. Zmiana zachowania wobec partnerki
Kiedy mężczyzna inwestuje swój czas i uczucia na zewnątrz związku, zmienia swoje zachowanie wobec partnerki. Myślami wciąż jest z tamtą. I albo Ci to wynagradza, albo się odgrywa. Wszystko po to, by poczuć się lepiej. Poczuć się usprawiedliwionym lub wmówić sobie, że odpokutował i jest ok. A jak to wygląda na co dzień?

a) słodziak
Czuje się winny. Więc musi się jakoś w swoim sumieniu rozliczyć z winą. Wynagrodzi Ci to. Wynagrodzi czas, czułość, które ofiarowuje tamtej Twoim kosztem. Będzie kochany. Miły, życzliwy, troskliwy. Nadskakujący i wyprzedzający każdą Twoją myśl. Nadziwić się nie będziesz mogła. Cud! ideał! :)
Tak, wszelkie nagłe zmiany na lepsze są podejrzane. Każda poprawa bez wyraźnej jej przyczyny powinna wzbudzić Twoją czujność!

b) czepliwy
Wie, że wina jest po jego stronie. Ale nie chce czuć się jak ostatnia świnia. Więc przekona sam siebie, że to Twoja wina. Będzie uszczypliwy i gderliwy, zaczepny i kłótliwy. Nie do zniesienia. Będzie Cię doprowadzał do płaczu albo do krzyku. Wszystko po to, żebyś nad sobą nie panowała, a on mógł sam siebie usprawiedliwić: jestem z wariatką, furiatką, niezrównoważoną emocjonalnie wredną kobietą, więc musiałem znaleźć sobie kogoś innego.Powody do zdrady ma. I będzie spał spokojnie. A Tobie będzie udowadniał, że jesteś do niczego. Tamta jest super, Ty - be!

4. Inny tryb dobowy
I znów zmiana. Nagła. Zaczęły się delegacje, służbowe wyjazdy, popołudniowe narady. Musi zostawać po pracy, wyjeżdżać w weekendy, czasem biec do pracy wieczorem. Telefon dzwoni wywołując go nagle z domu do nieznanych Ci obowiązków. Trudno się z nim wtedy skontaktować, bo albo taki zajęty, ze nie ma jak odebrać, albo zasięgu brak Nic Ci o tych zajęciach bliższego nie mówi, opłotkami opowiada, zmienia temat. I pewnie jakbyś do pracy wpadła, to byś go nie zastała. Delegacja? Akurat :P

5. Nowy On
Teraz inaczej patrzy na życie. Przejrzał na oczy. Na dietę przeszedł. Co tam dietę - jest wegetarianinem, albo kimś tam jeszcze innym. Ma nową teorię świata i ludzkiego życia. Twoje poglądy są po prostu śmieszne. Nie wiesz jak żyć, on to teraz wie. Ktoś odkrył przed nim tajemnice życia. I nie łudź się, że on Cię w to wprowadz. Nie jesteś na tyle dojrzała, by to pojąć. Tylko tamta wie co i jak.
Taaa... Nagła zmiana życiowego credo to wyraźny wpływ kogoś trzeciego. Mózg mu całkiem zlasowała. A skoro to potrafiła, to znak, że ma na niego wpływ. Ogromny! Ciekawe czym tak na niego działa? ;)

6.Dziwactwa
Zachowuje się...dziwacznie. No na tyle, że trudno tego nie zauważyć. I trudno to nazwać normalnym jego zachowaniem. Przykład:
Chowa telefon. Nie kładzie na widoku, nie spuszcza z oczu. Zawsze ma przy sobie. Gdy dzwoni - wychodzi z pokoju, albo na zewnątrz. Albo dzwoni z wc. Sms-uje z ukrycia, wycisza dzwonek, prowadzi krótkie i dziwnej treści rozmowy. Oparte na: tak, nie, aha ;)
Inny przykład: Brał prysznic zaraz po pracy. Teraz owszem też. Ale nagle i rano bierze. Albo w środku dnia, a potem zaraz wychodzi. Poci się nagle aż tak? Wątpię. Pachnący che być. Dla kogoś :P
Każde dziwne, niespotykane do tej pory zachowanie powinno być obserwowane. Często to cenna i jedyna wyraźna wskazówka!

7.Ślady!
Najbardziej oczywiste. Te na ciele - malinki, zadrapania, itp. Na ubraniu - pomadki, włosy, ślady pudru. W telefonie - wiadomości od innej, lub masowe od jakiegoś "Kazimierza" :P Albo zupełny brak sms-ów w komórce - kasuje, choć słyszysz, ze dostaje. Maile, zdjęcia, listy, głuche telefony na stacjonarny. Zapach perfum na marynarce, ślady w aucie. Jest tego wiele. Jeśli to znajdziesz, to już znak, ze się słabo pilnuje. A to źle, bardzo źle. Bo chyba już mu niezbyt zależy na tym, żeby się nie wydało...
Nie wspominam już o zastaniu na na gorącym uczynku! To pozostawiam bez komentarza...

Wiem, nie ma co popadać w paranoję. Jeśli lekarz zalecił Twojemu panu dietę, to powód jej stosowania jest. Jeśli biega, bo mu dietetyk kazał, ok. Jeśli faktycznie zawsze delegacje miał, też wszystko gra.
Liczą się nagłe, niespodziewane i trudne do wytłumaczeni zmiany.
Nie dajcie się zwodzić. Miejcie oczy szeroko otwarte!